Miloš Radosa oslávil životné jubileum 60 rokov

Od septembra 2020 je šéfom hokejistov Dukly Trenčín Miloš Radosa. Tento predseda predstavenstva a člen oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie 10. apríla oslávil veľké životné jubileum 60 rokov.

OFSFR – Bratislava/mv

Foto: Dukla Trenčín – Miloš Radosa prvý zľava – prezentácia loga

,,Prebral som vedenie Dukly v neľahkom období poznačenom hospodárskou krízou a neistotou, spôsobenou pandémiou Covid 19. Zasiahla všetky športové odvetvia, ale obzvlášť ľadový hokej, ktorý je bytostne ekonomicky závislý jak na sponzoroch, tak aj na príjmoch zo vstupeniek.  Našťastie sme všetky problémy ustáli, takisto aj to, že v uplynulej sezóne sme kvôli rekonštrukcii nášho štadióna  odohrali viac ako polovicu zápasov vonku,“ hovorí čerstvý jubilant.

Miloš patrí k ľudom so širokým pôsobiskom záujmov. Pred desiatimi rokmi sme boli pozvaní na Trenčiansky hrad, kde na jednom mieste bolo cítiť charitu cirkvi, rešpekt ľudí, Duklu Trenčín, ale aj rockové srdce fanúšika skupiny Nazareth.  Miloš pomohol aj fanklubu, kedy nám zabezpečil  doplatenie nákladov na podujatie MS 1962  Chile 50 v Bernolákove…

Oficiálny fanklub slovenskej futbalovej reprezentácie želá oslávencovi k veľkému životnému jubileu najmä veľa pracovných a športových úspechov, zdravia a šťastia v náročnej funkcii!