Ikona Ikona Ikona

Voľby predstavenstva OFSFR

Autor: admin

OFSFR – Veľké Orvište

Elektronické voľby predstavenstva Oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie.

Volebné obdobie 2024 – 2028 na obdobie 5 rokov.

Predstavenstvo OFSFR pracuje bez akéhokoľvek honoráru a nepoberá žiadne pôžitky z prostriedkov fanklubu,  rovnako ani členovia fanklubu podľa §2 bod 6. podľa stanov OFSFR.

Termín volieb je od 30.12.2023 do  01.01.2024 a právo hlasu má každý člen podľa § 4 bod 3. právo hlasovať a mať platný hlas a  bod 5. členovia sú povinní pravidelne a presne platiť členské príspevky. Teda každý kto má uhradený členský príspevok  na rok 2023 má aktivovaný na svojom účte člena prístup k hlasovaniu vo voľbách predstavenstva fanklubu. Prosíme o kontrolu svojich elektronických účtov a v prípade problémov, alebo otázok kontaktujte administrátora, alebo napíšte podnet na rivvis@fanklubfutbalsvk.sk

https://shorturl.at/aqEG6

Voľby predstavenstva sú na uvedenom odkaze  resp. linku, a v prípade ak ste zabudli, alebo nie ste si istý prístupom, heslom je možnosť pomoci. Je možná telefonická pomoc.

Všetky potrebné informácie sa Vám zobrazia automaticky po vstupe do Vášho účtu v sekcii aktivity – voľby.

Prístup k hlasovaniu majú automaticky všetci, ktorí majú uhradené členské na rok 2023. V prípade, že máte uhradené členské, ale prístup k voľbám sa nezobrazí kontaktujte prosím administrátora. Radi Vám pomôžeme. Overovateľmi zápisnice volieb sú  členovia fanklubu Ondrej Trnovský a Marián Goňo.

Údaje o volených členoch predstavenstva sa vám zobrazia automaticky po prihlásení do systému volieb.

Ak členské uhradené nemáte – systém Vám možnosť hlasovať nezobrazí. Je nutné uhradiť najskôr členský príspevok na rok 2023 – rovnako možnosť hlasovať máte až po dovŕšení 18 roku života.

Ďakujeme za podporu

Fanklub SVK