Ľuboš Galovič si veľmi cenil účasť na vyhlásení ankety Futbalista roka 2022

Na vyhlásení 30. ročníka ankety Futbalista roka 2022 sa zúčastnili aj niektorí členovia oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie.  Jeho predseda Roman Táborský, mediálny manažér Milan Valko, členovia Peter Špilák, Martin Soboňa a Ľuboš Galovič. Posledne menovaný  bol vyžrebovaný z radov členov fanklubu na túto slávnosť do Senca.

OFSFR – Senec/mv

Foto: Milina Strihovská

Foto: zľava Galovič , Valko, Táborský, Zeman

Pán Galovič býva vo Viničnom a už 30 rokov robí na tamojšom ihrisku hospodára a trávnikára. ,,Futbal je moja srdcovka, hrával som ho iba do dorastu, lebo potom mi povedali, že aj trenky sú mi veľké.  Keď som sa vrátil z vojenčiny, tak som túto funkciu zobral po svojom otcovi, ktorý ju tiež vykonával. Je to u nás už taká rodinná tradícia,“ povedal nám 55-ročný Ľuboš Galovič.

Členom fanklubu je už vyše desať rokov, za ten čas navštívil dosť zápasov slovenskej reprezentácie. Najmä v domácom prostredí v Žiline, Trnave a teraz už aj znova v Bratislave. Najviac mu vyhovuje vidieť ich na jeseň, lebo v lete má veľa práce. Takisto bol aj na zápasoch Slovenska vo Walese, Luxembursku a niekoľkokrát aj v Anglicku.

,,Bol som veľmi rád, že som sa zúčastnil tohto galavečera, zblízka som videl našich najlepších hráčov. Viacerí známi mi hovorili, aby som si toto vyhlásenie užil.  Už teraz rozmýšľam, ako by som sa sem dostal aj na budúci rok. Účasť na tomto vyhlásení bola pre mňa veľká pocta,“ dodal ešte Ľuboš Galovič.