Ikona Ikona Ikona

Fanklubáci boli a idú na MS do Ruska

Autor: majka

OFSFR usporiadal výlet na MS v Rusku pre záujemcov z radov jeho členov. Vybrali sme najdostupnejšie mesto a zápas počas víkendu Chorvátsko – Nigéria v Kaliningrade. Popri tom sme navštívili príťažlivé festivalové mesto Sopot a hrad Malbork v Poľsku. Ešte navštívime samozrejme aj iné mestá MS v Rusku. Niektorí členovia si vybrali iné zápasy a mestá. Pripájame zopár názorov na organizáciu a zážitky niektorých členov fanklubu.

Marián Strečanský – Na MS som prvý raz a očarila ma priateľská atmosféra v Kaliningrade, ešte idem na zápas do Petrohradu Švédsko – Švajčiarsko.

Jozef Plank – Na MS som bol aj v Nemecku a nemyslel som si, že v Rusku ich predčia. Štadióny a atmosféra bola super…Rusi dokázali vynikajúcu organizáciu…

Miloš Kopča – páči sa mi osobne veľmi Moskva, bol som tam už tretí krát, avšak ako bola pripravená, bolo nezabudnuteľné. Bol som na zápasoch Argentína – Island a Nemecko – Mexiko. Ešte idem na štvrťfinále do  Soči s Robom Lamprechtom a Dankou.

Patrik Lendel – Bol som na 12-tich zápasoch. Čo si fanúšik viac môže priať. Bol som v Moskve, Petrohrade v Nižnom Novgorode a stretol som veľa futbalových legiend. Najviac ma potešila fotka a stretnutie s Bora Milutinovičom. Absolvoval som štyri MS a ktoré boli najlepšie? Ťažko hodnotiť, ale moje prvé v Nemecku zanechali pocity prvej lásky a zápas Argentína – Mexiko v Lipsku bol neopakovateľný a zážitok do konca života…

Viktor Kríž – MS sú fantasticky zorganizované. FAN ID spôsob predaja všetko je transparentné a perfektné. Bol som na zápasoch iba v Moskve a ešte aj pôjdem  na semifinále a finále.

Velimír Adžic fanúšik z Chorvátska a člen OFSFR – Cesta bola síce dlhšia do Kalinigradu na náš zápas Chorvátska s Nigériou, ale nahradila to fantastická ústretovosť a organizácia ako to všetko fungovalo na hraniciach, FAN ID, pomoc ľudí a atmosféra boli neopísateľné. Jediná výčitka bola, že v nedeľu ráno sa na námestí v meste minulo pivo…Ešte zrejme pôjdem na zápas Chorvátska v prípade postupu a osobne verím ešte sme nepovedali posledné slovo na MS.