Choreografia Slovensko-Bielorusko

05/10/2015
Oficiálny fanklub slovenskej futbalovej reprezentácie – „RIVVIS“ v spolupráci so Slovenským futbalovým zväzom bude počas posledného domáceho kvalifikačného zápasu A-mužstva Slovensko – Bielorusko, dňa 9.10.2015 na štadióne MŠK Žilina organizovať celoštadiónovú choreografiu a verejnú zbierku.

Zbierka bude realizovaná prostredníctvom 4 prenosných pokladničiek, pred zápasom a počas polčasovej prestávky prostredníctvom označených hostesiek. Výťažok zbierky je určený na verejnoprospešný účel: rozvoj sociálnych služieb, vedy, vzdelania a telovýchovy – konkrétne na zabezpečenie fanúšikovských štadiónových choreografií.

Prostredníctvom výnosu zo zbierky bude zabezpečené skultúrnenie fanúšikovského prostredia počas reprezentačných zápasov slovenskej futbalovej reprezentácie nákupom pomôcok na fandenie. Za fanúšikovské príspevky nakúpime pre návštevníkov reprezentačných zápasov pomôcky na fandenie (kartóny, tlieskatká, atď.). Verejná zbierka je riadne registrovaná u správneho orgánu, na Okresnom úrade Žilina, pod číslom 507-2015-036171-2.

Ďakujeme za Vaše príspevky, aj Vy prispievate k skultúrneniu prostredia na slovenských štadiónoch!!!

Predbežná správa z verejnej zbierky

Zápisnica z otvárania pokladničiek určených na verejnú zbierku