Vstupenky na kvalifikačné stretnutia Maďarsko a Wales

Autor: majka

Vstupenky na zápas Slovensko – Maďarsko a Wales – Slovensko si môžete rezervovať po aktivácií svojho konta a úhrade členského poplatku na rok 2019. Mail: rivvis@fanklubfutbalsvk.sk

Aktivácia konta www.fanklubfutbalsvk.eu / www.fanklubfutbalsvk.sk

Číslo účtu:SK38 0900 0000 0006 3494 8418OFSFROZ RIVVIS
BIC: GIBASKBX

Platba členského poplatku je na uvedené číslo účtu a variabilný symbol je číslo člena a rok. XXX2019 Popis – meno a priezvisko

Vstupenky na zápas Slovensko – Maďarsko v Trnave budú na meno – predpokladaný sektor bude ako obvykle zrejme číslo 3.

Vstupenky na zápas Wales – Slovensko budú v cene cca 35-40€.

Platby za vstupenky budú až po upresnení ceny. Členovia fanklubu, ktorí idú spoločným zájazdom si vstupenky rezervovať nemusia – sú v očakávanej cene. (letecky z Bratislavy – 2x ubytovanie, transfery, vstupenka / Oxford – Bath – Caerphilly Castle ) Náklady sú aktuálne vo výške cca 400€. Z Viedne cca 350€…Ceny sú informatívne.

Fanklub SVK