Vstupenky na zápas s Českom v Trnave sú už k odberu pre členov. Do Prahy objednávky.

Autor: majka

OFSFR – Vstupenky na zápas s Českom  v Trnave sú už k dispozícií. Zápas s Ukrajinou v Trnave 16.11.2018 bude po obdržaní zo SFZ. Info bude neskôr.

Pri preberaní si prosíme pripravte (ak bude potrebné), dátum úhrady členského a vstupeniek.

Preberanie si naplánujte čím skôr a ak v deň zápasu ( členovia zo zahraničia) dodržte harmonogram pred oficiálnou fanzónou.

Vstupenky sa predávali ako balíčky – avšak budú jednotlivo.

Zápas Česko – Slovensko 19.11.2018 v Prahe. Cena vstupeniek 27€ a objednávky vrátane platieb sú najneskôr do nedele 23.09.2018. V pondelok 24.09.2018  bude zaslaná  na SFZ druhá objednávka pre individuálne vstupenky mimo autobusové výjazdy pre členov. Svoje objednávky po uvedom termíne smerujte priamo na SFZ.

Predpokladaná cena zájazdu je 60€ – pre členov fanklubu. Zberné miesta budú oznámené neskôr. V Prahe bude zrejme aj predzápasová fanzóna. Info neskôr. V blízkosti štadióna a v spolupráci s Českým fanklubom.

16.11.2018  / 17.11.2018 v prípade záujmu a časových možností fanklubov bude futbalový turnaj v Trnave, alebo v okolí.

rivvis@fanklubfutbalsvk.sk

Vopred ďakujeme