Vladimír Kyselica oslavuje životné jubileum 60 rokov

Vladimír Kyselica, člen oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie oslavuje v stredu 20. apríla významné životné jubileu 60 rokov.

OFSR – Bratislava/mv

Foto: vk

Vladimír Kyselica sa narodil v Trnave, ale počas celého svojho doterajšieho života býva v Hrnčiarovciach nad Parnou. ,,Od 8 rokov som hrával futbal v tejto obci. Prešiel som všetkými kategóriami a aktívnu činnosť som ukončil ako 33 ročný za mužov. Od vtedy až doteraz hrávam za starých pánov, i keď momentálne laborujem so zraneným kolenom. Uvidím, či sa bude dať ešte ďalej pokračovať,“ hovorí čerstvý jubilant.

,,Od 35 do 45 rokov som bol predsedom futbalového oddielu a potom ešte ďalších 5 rokov podpredsedom. V tom čase naši muži i dorast hrávali 4. ligu, kam sme postúpili od okresnej súťaže. Do fanklubu som vstúpil pred šiestimi rokmi. Na domáce zápasy chodím pravidelne a s fanklubom som bol dvakrát na Malte. Do pamäti sa mi najviac vryl televízny zápas na MS 2010 v Juhoafrickej republike proti Taliansku. Víťazstvom 3:2 nad ním sme obhajcov majstrovského titulu vyradili z ďalších bojov na šampionáte a my sme postúpili do osemfinále,“ vraví ďalej V. Kyselica, ktorý stále pracuje. S manželkou majú dve deti a už tri vnúčatká, ktoré ich v tomto ťažkom covidovom a vojnovom období najviac tešia.

Oficiálny fanklub slovenskej futbalovej reprezentácie želá veľkému oslávencovi veľa šťastia, zdravia, rodinnej pohody, pracovných a športových úspechov.