S Jordánskom napokon v Trnave

Už niekoľko dní je známe, že slovenská futbalová reprezentácia nastúpi 7. júna v medzištátnom prípravnom zápase proti hráčom Jordánska. Ako vo štvrtok prostredníctvom svojej oficiálnej stránky informoval Slovenský futbalový zväz (SFZ), hrať sa bude na Štadióne Antona Malatinského v Trnave.
Prezident SFZ Ján Kováčik síce minulý týždeň pripustil možnosť, že by sa duel s účastníkom tohtoročného Ázijského pohára mohol uskutočniť na Národnom futbalovom štadióne (NFŠ) na bratislavskom Tehelnom poli, dejiskom premiérového vzájomného duelu Slovenska a Jordánska však bude napokon Trnava. V júnovom asociačnom termíne čaká na zverencov trénera Pavla Hapala aj kvalifikačný zápas o postup na majstrovstvá Európy 2020 na ihrisku Azerbajdžanu (11. júna, pozn.). Predtým v marci vstúpia Slováci do eliminácie ME 2020 duelmi s Maďarmi (21. marca v Trnave) a Walesanmi (24. marca v Cardiffe).