Rudolf Janček oslavuje 71 rokov

09/03/2017

Aj v prípade Rudolfa Jančeka platí, že život uteká ako voda, lebo náš verný fanklubák sa vo štvrtok 9. marca dožíva 71 rokov. Môže sa pochváliť tým, že pôsobil vo všetkých troch bratislavských kluboch – v Slovane, Petržalke a Interi. V prvých dvoch aj hrával, v treťom bol zasa manažérom, vo svojej dobe jedným z najlepších na Slovensku.

„V belasom drese som zažil pekné chvíle. Úplne najradšej však spomínam na jeden turnaj, ktorý sme odohrali v Barcelone, rok po našom víťazstve vo finále PVP nad Barcelonou. Strelil som tam gól v tom čase najlepšiemu svetovému mužstvu – Estudiantes La Plata, ktoré v roku 1968 vyhralo Interkontinentálny pohár,“ spomína aj po rokoch Rudolf Janček, veľký vtipár, ktorý všade okolo seba šíru dobrú náladu, preto je vo futbalovej verejnosti taký obľúbený.

Rudkovi Jančekovi z príležitosti jeho narodenín prajeme všetko len to najlepšie, hlavne veľa, veľa, veľa šťastia a zdravia!