R.I.P Vincent Brestovanský

26/09/2017

Ahojte

Do fanúšikovského neba odišiel po ťažkej a zákernej chorobe fanklubák Vincent Brestovanský. Narodil sa Dolnej Krupej. Život po boku manželky Ruženy prežil však vo Vlčkovciach. Nebol len fanúšikom futbalu, ale fandil aj krásnym tenistkám a iným športom. Obľúbené mužstvá a kluby – reprezentácia SR, FC Bayern Mníchov a FC Spartak Trnava. Mal svoj fanúšikovský neopakovateľný štýl, odvahu na rozdávanie a vedel nás svojimi kúskami nielen pobaviť :-). Medzi nás prišiel najprv ako fanúšik FC Bayern Mníchov a tu aj spoznal čaro cestovania za športom a spoznávaním priateľov. Jeho snom bolo naposledy navštíviť Allianz arénu a spomínaný výjazd na Audi Cup bol aj ako ho on nazval posledným a rozlúčkovým… Našiel silu a všetko zvládol… Bol dvojičkou v dobrom i v zlom z Jozefom Plankom a niekedy ich dokázal byť celý autobus. Vincent zomrel v pondelok 25.9.2017 o 13:00 hod. Na poslednú rozlúčku kto máte možnosť a čas príďte do Vlčkoviec v stredu 27.09.2017.  Svätá omša za začína o 14.00 hod. v miestnom kostole a pohreb je o 15:00.

Pozdravuj v nebi všetkých fanúšikov aj za nás Vincent!

Fanklub SVK