Predaj vstupeniek na zápas s Portugalskom sa spustí dnes o 11.00 hod.

OFSFR – Bratislava

Oficiálny fanklub slovenskej futbalovej reprezentácie informuje členov o rozdelení vstupeniek 1 . kategórie pridelených zo strany SFZ.

Uvedené vstupenky sú za nadštandardný prístup k hodnotám fanklubu a podieľaní sa na jeho činnosti pri podujatiach. Reliéf Jána Popluhára a Ivana Chodáka, organizovanie významných podujatí pre futbalové legendy napr. MS 1962, ME 1976 – výročie fanklubu. Sú poskytnuté v predajnej cene 69€. SFZ poskytlo 10 ks.

Vstupenky kategórie 2 budú losované po priebehu predaja a úspešnosti pri zakúpení. Zároveň časť garantujeme členom fanklubu ak boli na 4 zápasoch kvalifikácie, alebo min. 3 stretnutiach a nepodarí sa im vstupenky zakúpiť online. SFZ poskytlo fanklubu 40 ks vstupeniek.

Zoznam: prednostný nákup – Vladimír Strieženec 2 ks, Peter Guldan 2 ks, Zdenko Jurkemik 1 ks, Milan Kurnota 1 ks, Jozef Krupa 2 ks, Juraj Senáši / Reiter 2 ks. Páni Ondrej Trnovský a Ján Fulop  vstupenky majú rezervované … Fanklub im prejavuje všetkým úctu a  veľké poďakovanie, aspoň touto malou formou, aj keď oni prispeli oveľa vyššími finančnými, ale predovšetkým ľudskými hodnotami lojálneho fanúšika.

Fanklub SVK

Bratislava 26. júna (TASR) – Predaj vstupeniek na domáce zápasy kvalifikácie ME 2024 s Portugalskom (8. septembra o 20.45 h na NFŠ Bratislava) a Lichtenštajnskom (11. septembra o 20.45, NFŠ Bratislava) sa spustí 27. júna o 11.00 h. Informoval o tom na svojej webstránke Slovenský futbalový zväz (SFZ).
Vstupenky na oba kvalifikačné zápasy budú v predpredaji online a to prostredníctvom portálu Ticketmedia.sk. Lístky budú v dvoch základných kategóriách – 1. kategória (pozdĺžne tribúny – sektory) a 2. kategória (tribúny – sektory za bránkami). Balíková vstupenka na oba domáce zápasy bude stáť 69 eur (1. kategória), respektíve 39 eur (2. kategória). Balíková vstupenka ZŤP-S (vozíčkar a jeden doprovod) je v cene päť eur (pre dve osoby).
Samostatná vstupenka na zápas s Portugalskom je v cene 59 eur (1. kategória), 29 eur (2. kategória) a 4 eurá (ZŤP-S), samostatná vstupenka na duel s Lichtenštajnskom stojí 25 eur (1. kategória), 15 eur (2. kategória) a 2 eurá (ZŤP-S). V prvej fáze (od utorka 27. júna) pôjdu do predaja balíkové vstupenky, druhá fáza s predajom samostatných lístkov sa začne v druhej polovici augusta.
Brány štadióna sa v deň zápasov otvoria dve hodiny pred výkopom, t.j. o 18.45 h, ak nebude rozhodnuté inak. V deň zápasu budú pred vstupom na štadióne prebiehať kontroly – kontrola dokladu totožnosti oproti vstupenke, na ktorej budú uvedené údaje držiteľa vstupenky, bezpečnostná prehliadka a následne vstup cez turnikety na štadión. V prípade zľavnených vstupeniek je potrebné sa pri vstupe na štadión preukázať patričným dokladom (ZŤP preukaz, dokladom totožnosti alebo kartičkou poistenca, ak sa jedná o dieťa do 12 rokov), ak bude držiteľ vstupenky vyzvaný usporiadateľom pri vstupe na štadión. Na už zakúpených lístkoch nie je možné zmeniť údaje držiteľa vstupenky, ani ich prepisovať.