Ikona Ikona Ikona

Pocta najlepším – téma predzápasovej fanzóny s Lichtenštajnskom

Autor: admin

OFSFR – Bratislava

Foto: Anton Holienčin  Video: Branko Cap  TV: TA3

Oficiálny fanklub slovenskej futbalovej reprezentácie  s hrdosťou a cťou prevzal za tému fanzóny uctenie si veľkých osobností nášho futbalu. Pokračuje v téme na tento rok –  ak chceš byť najlepší, musíš dokázať poraziť najlepších.

Michal Zeman pripravil skvelú publikáciu, ktorú sme radi pomohli dôstojne uviesť do života. Prvý krát sme oslovili absolútne všetkých, ktorých kniha spomína v čase ich futbalového vrcholu a podarilo sa im zvíťaziť v ťažkej konkurencii futbalistov… Kniha sa symbolicky krstila šampanským so zlatom.

Podujatie moderoval Miroslav Michalech.

Knihu pokrstila pár hodín pred kvalifikačným súbojom ME 2024 s Lichtenštajnskom pätica Ján Pivarník, Ján Kocian, Dušan Tittel, Vladimír Kinder a Jozef Majoroš. Ako sa rodila kniha? „Je to 30-ročná história. Postupne sa to nabaľovalo ako snehová guľa. V knihe sú portréty všetkých víťazov federálnej i slovenskej ankety. Zaujímavé je, že v čase víťazstva Popluhára v roku 1965 väčšina hráčov ešte nebola na svete,“ uviedol Michal Zeman.

Podujatie bolo uskutočnené vďaka pomoci členov oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie a podpory fanklubu FC Bayern Mníchov na Slovensku Bayern&Rivvis

Média TA3

Králi slovenského futbalu. Ďalšia akcia Fanklubu pred duelom s trpaslíkom | ta3

klikni na odkaz.