Ondrej Trnovský oslavuje 70 rokov

Ondrej Trnovský, rodák z malej obce Kalameny pri Ružomberku, ktorý od roku 1975 žije a býva v Bratislave, člen oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie, v sobotu 7. novembra oslavuje krásne životné jubileum 70 rokov.

OFSR – Bratislava/Milan Valko
Foto: fanklub

Už tretie volebné obdobie je predsedom ekonomicko-marketingovej komisie Bratislavského futbalového zväzu, tento dlhoročný známy funkcionár a tréner je aj držiteľom strieborného odznaku SFZ. Fanklubu neraz nezištne pomohol, hlavne sponzorsky.

Hrával futbal za Kablo Bratislava, po skončení aktívnej činnosti sa stal aj jeho predsedom. Okrem toho bol členom Rady BFZ, členom VV BFZ a členom VV ObFZ Bratislava-mesto. Pôsobil aj v štruktúrach Slovenského zväzu ľadového hokeja ako ekonóm. Bol štyri roky členom predsedníctva SZĽH, najvyššieho orgánu.

Jeho 20-ročný syn Martin Trnovský, odchovanec a brankár ŠK Slovan Bratislava už má za sebou debut v najvyššej súťaži. Zatiaľ je tretí gólman za Greifom a Šullom. Pri jeho cieľavedomosti a tréningovom nasadení je predpoklad, že sa presadí aj v seniorskej kategórii.

Oficiálny fanklub slovenskej futbalovej reprezentácie Ondrejovi Trnovskému blahoželá k nádhernému jubileu, želá mu veľa radosti vo futbale nielen zo syna, ale ešte aj mnoho rokov s najbližšími i slovenským futbalom.