Na úvod ešte v Trnave a následne Cardiff a Baku

Autor: majka

OFSFR

Slovenská reprezentácia odohrá najbližšie kvalifikačný zápas s Maďarskom v Trnave (štvrtok 21.03.2019) a rovnako prípadný domáci priateľský zápas v júnovom termíne pred zápasom v Baku utorok 11.06.2019.

OFSFR odporúča spoločný výlet pre členov do Cardiffu v predpokladanej cene 350€. Termín 23.-25. marec 2019

Letenka, 2x ubytovanie, transfery a vstupenka – Fakultatívne: mestá Bath a Oxford.

Do Cardiffu, Bristolu je letecké spojenie z Viedne, Krakova, Budapešti aj Prahy.

Azerbajdžan – predpokladaná cena zájazdu je 500€ – Letenka, 2-3x ubytovanie, víza, vstupenka. Čakáme ešte na partnerskú CK s cenovými ponukami.

K vízam je potrebné:

Platnosť na 3 mesiace od Vami zadaného dátumu s max. dĺžkou pobytu na 30 dní s 1 vstupom

1. Scan pasu (platný 6 mesiacov po skončení platnosti víz)
    2.      Zamestnanie  (stačí oblasť, v ktorej pracujete)
    3.      Adresa trvalého pobytu
    4.      Dátum, od ktorého budú víza platné
    5.      Adresa pobytu v Azerbajdžane
    6.      Navštívili ste v minulosti Náhorný Karabach bez oficiálneho povolenia Azerbajdžanskej republiky?

Zároveň pripravujeme na pondelok 10.06.2019 spoločný program pre fanklubákov v Baku.

Momentálne je najlacnejšia ponuka leteniek z Budapešti cca 150€.

Fanklub SVK