Mário Mesina a Pavol Homola vyhrali biely dres s podpismi hráčov slovenskej reprezentácie

Súčasťou gratulácie Ondrejovi Trnovskému k jeho nedávnym 70. narodeninám bolo aj žrebovanie súťaže členov oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie, ktorí správne uhádli výsledky barážových stretnutí o postup na ME Slovensko – Írsko a Severné Írsko – Slovensko. V prvom prípade výsledok uhádli traja a v druhom deviati členovia.

OFSR – Bratislava/mv
foto: fanklub

Žrebovanie dostali na starosť Peter Špilák a Ondrej Trnovský, na ktorých dohliadali Roman Táborský a Milan Valko. Všetci, ktorí uhádli presný výsledok dostali pekné ceny, aj keď samozrejme, najcennejší je biely dres s podpismi hráčov slovenskej reprezentácie. Vyhrali ich Mário Mesina a Pavol Homola.

Výsledky žrebovania:
Slovensko – Írsko

1 – Mesina Mário – biely dres s podpismi hráčov reprezentácie
2 – Moncman Štefan – Kniha Srdce na trávniku s venovaním Igora Dema / FC Bayern suvenír
3 – Janočko Peter – Vínny set Chateau Topoľčianky

Severné Írsko – Slovensko
1 – Homola Pavol – biely dres s podpismi hráčov reprezentácie
2 – Šurina Róbert – Kniha Srdce na trávniku s venovaním Igora Dema / FC Bayern suvenír
3 – Ďurica Ondrej – Kniha Ladislav Jurkemik s podpisom – kupón McDonald´s
4 – Vorčák Marián – Zberateľské karty 47 ks – album podľa vlastného výberu – kupón McDonald´s
5 – Kasala Marián – Kniha Slovenský futbal / DVD Finále / Vínny set Chateau Topoľčianky
6 – Šimurka Ladislav – Vínny set Chateau Topoľčianky / výber 5 odznakov zo sady fanklubu
7 – Randa Vladimír – Vínny set Chateau Topoľčianky / 10 zberateľských kariet podľa výberu
8 – Táborský Roman – Vínny set Chateau Topoľčianky
9 – Psota Marek – Vínny set Chateau Topoľčianky

Ďakujeme všetkým nezištným prispievateľom cien, ktorí sú aj členmi fanklubu a špeciálne reprezentantom futbalovej reprezentácie, Milanovi Besedovi a Jánovi Beniakovi za časovú náročnosť a zabezpečenie podpisov hráčov k hlavnej cene.