Ladislav Šimurka oslavuje významné životné jubileum 50 rokov

Ladislav Šimurka, ktorý od založenia oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie patrí medzi jeho najaktívnejších členov, v utorok 6. septembra oslavuje významné životné jubileu 50 rokov. Okrem športu je aj veľkým vyznávačom hudby, hlavne rockovej a metalovej. Aj z tohto dôvodu navštívil veľa koncertov doma a v zahraničí.

OFSR – Bratislava/mv

Foto: fanklub /Ladislav Šimurka prvý zľava na koncerte Iron Maiden – ako odmena za futbalový zápas OFSFR vs. Iron Maiden fans 2013 aj s Rastislavom Kostkom prvý vpravo.

Zaujímavé je, že rodák z Veľkého Orvišťa dlhé roky býval na jednej ulici so súčasným predsedom fanklubu Romanom Táborským. Aktuálne však už vyše dvadsať rokov žije vo Vrbovom, neďaleko Piešťan. S manželkou Marcelkou, ktorá mu toleruje jeho veľkú vášeň pre šport má dvoch synov. Pravidelne navštevuje zápasy Spartaka Trnava. Futbal hrával za mládež vo Veľkom Orvišti a neskôr ju aj spoločne s Romanom Táborským trénoval.

Ladislav Šimurka je členom fanklubu prakticky od jeho založenia, za ten čas navštívil veľa zápasov reprezentácie Slovenska v podstate iba na domácej pôde. Veľmi si však cení, že pred viacerými významnými stretnutiami fanklub fanklub pripravil veľa fanzón, kde sa stretávajú nielen jeho členovia, ale aj mnohí významní hostia, hlavne bývalí hráči a tréneri, skutočné kapacity slovenského futbalu! Najviac mu utkvela v pamäti akcia z hotela Bôrik, kde sa v roku 2012 krstila fanklubová hymna za účasti Jozefa Vengloša a Márie Královičovej.

,,Najprv ma cez víkend čaká záhradná rodinná oslava a potom taká pracovná, voláme to fantastická štvorka, na ktorej budú spolu s našimi partnerkami Roman Táborský, Peter Zeman a Rastislav Kostka. Mimochodom, na konci tohto týždňa Rasťo tiež má päťdesiatku, takže si to vymeníme a pôjdeme tiež k nemu na oslavu,“ povedal nám čerstvý oslávenec Ladislav Šimurka.

Oficiálny fanklub slovenskej futbalovej reprezentácie želá oslávencovi k veľkému životnému jubileu najmä veľa zdravia, šťastia, rodinnej pohody a veľa pekných zážitkov zo stretnutí našej reprezentácie!