Jaroslav Psota starší oslávil životné jubileum 60 rokov

Jaroslav Psota starší, veľký nadšenec futbalu a verný člen oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie  22. apríla oslávil veľké životné jubileum 60 rokov.

OFSFR – Bratislava/mv

Foto: Archív fanklub Jaroslav s manželkou Helenkou

Rodák z Lehoty pri Nitre je známy tým, že navštevuje zápasy slovenskej reprezentácie neraz s celou svojou početnou rodinou. Bol účastníkom ME 2016 vo Francúzsku i odložených ME 2021 v Petrohrade a v Seville.  Čerstvý jubilant neoslávil ešte svoje narodeniny, lebo jeho 86-ročná mama dostala infarkt a tak sa oslava presunula na iný termín.

Slovenská reprezentácia do novej kvalifikácie ME 2024 vstúpila ziskom štyroch bodov v domácich súbojoch proti Luxembursku a Bosne a Hercegovine. Postúpime na kontinentálny šampionát aj tretí raz v rade? ,,Veľmi by som si to želal, hlavne pokiaľ by sme podali taký dobrý výkon, ako v prvom polčase proti Bosne a Hercegovine. Premiéra v súboji s Luxemburskom nám vôbec nevyšla, ale proti súperovi z Balkánu sme predviedli oveľa lepšiu hru. Ešte pred týmto súbojom sa mi veľmi páčila fanzóna s Jánom Pivarníkom na počesť jeho 75. narodenín,“ povedal nám Jaroslav Psota starší.

Najbližšie sa Slovensko predstaví na ihriskách súperov, najprv 17. júna na Islande a potom 20. júna v Lichtenštajnsku. ,,Verím, že v nich uspejeme, do Lichtenštajnska pôjdem osobne podporiť našu reprezentáciu. A potom 8. septembra v Bratislave privítame Ronaldove Portugalsko, megafavorita celej našej skupiny a na tento sviatok futbalu sa chystám s celou rodinou,“  hovorí ešte čerstvý oslávenec.

Oficiálny fanklub slovenskej futbalovej reprezentácie želá oslávencovi k veľkému životnému jubileu najmä veľa zdravia a šťastia v osobnom a pracovnom živote!