Fanklubáčka Daniela Cenká oslávila 50 rokov

Autor: majka

Daniela Cenká, jedná z prvých členiek oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie oslávila v utorok 5. februára krásne životné jubileum 50 rokov. Bývalá učiteľka telesnej výchovy na jednej zo základných škôl v Bratislave, ktorá v súčasnosti pracuje v oblasti gastronómie, patrí medzi veľkých fanúšikov našej reprezentácie.

Jej životný partner Miloš Kopča nám prezradil, že Danielka bola v prvej várke zakladajúcich členov. ,,Obaja chodíme prakticky na všetky zápasy našej reprezentácie na domácom ihrisku, zúčastňujeme sa na výborných fanzónach a veľa sme stretnutí navštívili aj vonku. Od druhej polovice roku 2010 sme sledovali veľa medzištátnych a kvalifikačných stretnutí našej reprezentácie na súperových ihriskách. Takisto sa pravidelne každý nepárny rok zúčastňujeme na Audi Cupe v Mníchove, ktorý organizuje najúspešnejší nemecký klub Bayern. Boli sme spolu aj na ME vo Francúzsku 2016 na všetkých zápasoch, kde slovenská reprezentácia mala premiéru. Navštívili sme aj EURO 2012 v Poľsku, ale aj niektoré stretnutia na MS 2014 v Brazílii. Tiež sme videli aj zápas európskeho pohára Videoton – Slovan, alebo francúzskej ligy Paríž St. Germain – Bordeaux. Takisto aj stretnutie Rumunsko – Slovensko pod taktovkou nového a úspešného trénera Jána Kozáka. Alebo ME do 21 rokov v Česku v roku 2015 a v Poľsku 2017, kde slovenská reprezentácia podávala výborné výkony. A nevynechali sme aj niekoľko skvelých súbojov na MS v Rusku 2018,“ vraví Miloš Kopča.
Danielka oslávila veľké životné jubileum v piatok v Rajeckých Tepliciach.
K početným gratulantom sa veľkej oslávenkyne pripája oficiálny fanklub slovenskej futbalovej reprezentácie!