Zápas Slovensko – Česko hráčov MASTERS 35+

10/05/2016

Vážení priatelia z Fanklubu slovenskej reprezentácie, dovoľte mi pozvať Vás na Myjavu. Dňa 21.5.2016 sa tu budú konať dve akcie, ktoré sú síce samostatné, ale navzájom spolu úzko súvisia.

O 20:15 sa uskutoční zápas medzi reprezentáciami SLOVENSKA a ČESKA hráčov nad 35 rokov kategórie MASTERS.

Slovenský tím zastrešuje ASOCIÁCIA PROFESIONÁLNYCH FUTBALISTOV SLOVENSKA (nie tá čo novovzniká, my fungujeme už od roku 2010 ale vývojom sme sústredili iba na hráčov nad 35 rokov). Možno sa Vám dostala do pozornosti naša prvá akcia v Trnave, kde sme zorganizovali turnaj 8 prvoligových tímov Slovenska (viac na www.antonmalatinsky.sk).

Český tím zastrešuje ASOCIACE BÝVALÝCH PROFESIONÁLNÍCH FOTBALISTÚ v čele s Honzou Bergerom. Český tím počas svojej existencie ešte NEPREHRAL. Slovenský tím sa dal takto dokopy PRVÝKRÁT v histórii.

Zostavy a ostatné detaily nájdete na adrese www.belehrad76.sk

Hrať sa bude klasicky 2×45 minút a moderátorom podujatia bude Slávo Jurko. Akciu zakončíme ohňostrojom.

kniha zlaty belehrad

O 20:00 sa zároveň uskutoční krst knihy “ZLATÝ BELEHRAD 1976”, ktorú vydávame v našom vydavateľstve (viac na www.sportovelegendy.sk). Krstu sa zúčastnia takmer všetci hráči, ktorí odohrali kvalifikáciu a aj záverečný turnaj. Zo známych dôvodov sa pravdepodobne nezúčastní Marián Masný, Boby Pollák a Anton Ondruš. Pozvanie dostali, ale nie je potvrdené. Všetci ostatní účasť prisľúbili. Dokonca príde aj syn pána Ježka a aj Ivo Viktor, ktorý verí, že si ho lekári nenechajú v nemocnici, ale predpoklad je veľmi vysoký, že NIE. Každý, kto si zakúpi od nás knihu cez www.sportovelegendy.sk dostane pozvánku na autogramiádu týchto osobností. Upozorňujeme, že ide o obmedzený počet 200 ks. Pozvaným osobnostiam chceme zabezpečiť komfort a tak k nim nebude zabezpečený voľný prístup, nebude možná žiadna iná autogramiáda. Pokiaľ sa rozhodnete prísť na zápas do našej A zóny – oddelenej v okolí sedačiek a pod VIP, tak tu bude možný prístup k pozvaným osobnostiam a aj hráčom. Máme k dispozícii obmedzené množstvo 400 miest na rezervovanie a pri cene vstupenky 5€ predpokladáme veľký záujem. Preto pokiaľ máte záujem aj vy, napíšte na mailovú adresu info@sportlegal.com. Jedná sa o našu súkromnú akciu, ktorá nie je organizovaná cez SFZ ani Spartak Myjava. Tieto lístky ponúkame Fanklubu iba z dôvodu priateľskej a nadštandardnej spolupráce. Knihu pre Vás pre autogramiádu ponúkame bez zľavy, nakoľko máme náklady s autogramiádou. Knihu mimo autogramiády ponúkame s 25% zľavou. Pokiaľ ste členom Fanklubu slovenskej reprezentácie, treba napísať k objednávke číslo Vašej klubovej karty.

Verím, že si nájdete cestu na štadión, pretože takúto zostavu hráčov naživo sa podarí vyskladať málokedy a dovolím si tvrdiť, že ešte nebola a už ani nebude. Nájdete nás aj na facebooku ako “Asociácia profesionálnych futbalistov Slovenska” alebo “športové legendy”. Všetkým priateľom futbalu a fanklubákom patrí moje pozvanie.

JUDr. Július Šefčík