Zájazdy

Informácie o zájazdoch:

ŠPANIELSKO – SLOVENSKO

05. septembra 2015

Zápas proti Španielsku bude v Oviede.

Doplnené!!! Ponuky na výjazd do Španielska:

Ponuka 1

Ponuka 2

Už sme obdržali info ohľadom ceny vstupeniek na zápas ESP – SVK v Oviede . SVK sektor stoji 30€. Individuálny záujem hláste na rivvis@fanklubfutbalsvk.sk . Následne je to potrebné aj uhradiť osobne. Termín dodania zo strany SFZ bude upresnený po dodaní na SFZ.

SLOVENSKO – UKRAJINA

08. septembra 2015 – 20:45

SLOVENSKO – BIELORUSKO

09. októbra 2015 – 20:45

Vstupenky ST A v cene 30€/balík na dvojzápas UKR/BLR budú dodané nasledujúci týždeň – dovtedy ale musíme vstupenky aj uhradiť. Preto tí čo si vstupenky objednali musia ich aj následne uhradiť osobne, alebo po dohode. Pozor, nie na účet fanklubu!!! Nutnosť úhrady členského na rok 2015. Maximálne 2 vstupenky na osobu. Vstupenky môžu byt krátené pri veľkom zaujme na 1ks/osoba. Tí však, čo si vstupenky už objednali podľa mailu pred cca mesiacom, musia vstupenky uhradiť do 3.8.2015. Negarantujeme vstupenky 1.kat. možno ich bude max. 10-20 ks z celkového počtu pre fanklub… 300 ks všetkých pridelených vstupeniek – budú pridelene tým čo si ich objednali. Cena 50€.

Fanzóna je už k dispozícii. Cena vstupenky 20€ na dva zápasy. Hostia – Kopúnek, Vittek, Barmoš atď. Podrobnosti budú upresnené tesne pred fanzónami. Doprava do Žiliny bude v prípade dostatočného záujmu členov. Smer BA-TT-PN–ZI.

Ďakujem
Roman

Na záver ešte jedna prosba a žiadosť:
Do budúcnosti žiadame o sledovanie termínov objednávok a platieb. Po uvedenom termíne nevieme garantovať vstupenky nakoľko idú do predaja cez ticketportal a samozrejme SFZ nemôže čakať s predajom pre verejnosť. Ak budú ešte dodatočne uvoľnené vstupenky budeme sa snažiť ich pre Vás rezervovať, to už však nevieme zaručiť.

Informácie:
rivvis@fanklubfutbalsvk.sk alebo +421903768402