Ikona Ikona Ikona
Zájazdy

fanklub_02
 

Informácie o zájazdoch:

 

SLOVENSKO – MACEDÓNSKO

14.06.2015

 
Fanzóna k zápasu Slovensko – Macedónsko sa uskutoční 14.6.2015, ako zvyčajne v bare Panorama od 17:45. Predaj Fanzóna vstupenky začína v piatok 22.5.2015. Cena je 10 €. Do predaja pôjde cca 80 – 90 vstupeniek (kapacita miestnosti do 100 osôb). Rovnaká je aj časť výdavkov (občerstvenie cca 650€ , odznaky cca 150€ + zberateľské karty, pripadne prezenty pozvaným). Moderátorom bude Marcel Merčiak. O hosťoch budeme informovať čoskoro.
Čo je isté? Zberateľská karta aj s podpisom Mariána Masného! Ďakujeme Pigimu za zabezpečenie autogramov, čo si naozaj veľmi ceníme, pretože nie je ľahké uvedené zabezpečiť.

Autobusová doprava: ceny Bratislava 15€/osoba, Trnava 12€/osoba, Piešťany a Nové Mesto n/V 10€
Predpokladaný odchod z Bratislavy: 13.30 hod.
Predpokladaný príchod do Žiliny: po 17:00.

 

Doplnené!!!

Ahojte.
 
Hostia do fanzóny: Vladimir Labant, Ján Kocian – tretí hosť ?– čakáme v priebehu niekoľkých dní na odpoveď…
 
Vstupenky sú už rozdelené a môžete si ich už po dohode vyzdvihnúť…
 
Vstupenky nie je možné vyberať v deň zápasu! Nie je to vhodné vzhľadom na to, že počas fanzóny sa treba venovať pozvaným hosťom. Maximálna výnimka, ak je člen zo zahraničia a príde až v deň zápasu.
 
Na Slovensko – Macedónsko je možné zabezpečiť zo strany Fanklubu celostadiónové choreo. Nakoľko by ale suma pre fanklub predstavovala značnú záťaž, je dôležité počuť aj váš názor. Bola by to Slovenská trikolóra a v strede znak 10×10 m. Sponzorom z Minska bude osobne zaslaná aj prezentácia, vrátane cenovej ponuky. Bolo by to vhodné vyskúšať a následne vylepšiť v zápase proti Ukrajine a predovšetkým na posledný zápas s Bieloruskom, kde veríme, že bude oslavná atmosféra… Zároveň by bolo možné vyskúšať dobrovolné zbierky na podporu takýchto projektov počas zápasov. Choreo nemá a nesmie zaťažiť rozpočet tvorený z členských príspevkov. Je určený predovšetkým na podporu výročí, podujatí fanklubu a podporu futbalových osobností.

 

ŠPANIELSKO – SLOVENSKO

05.09.2015

 
Zápas proti Španielsku v Oviede bude 05.09.2015. Tento týždeň pôjde ponuka pre tých čo si rezervovali zájazd. Očakávaná cena je 500€ – charte, alebo individuálna ponuka. Bližšie sme však k dohode o individuálnej ponuke od štvrtka 03.09.2015 do pondelka 07.09.2015. V cene by boli 4 nocľahy, letenka a vstupenka. Zrejme bude v programe aj možnosť výletov: Santiago de Compostela v piatok a Madrid v nedeľu. Toto už však za príplatok, nakoľko bude potrebné zabezpečiť prepravu a program. Zatiaľ máme 50 predbežných rezervácií. V prípade záujmu o 4 dňový pobyt bude kapacita max. do 40 osôb vzhľadom na náročnosť zabezpečenia skupinovej letenky a samozrejme aj programu. Žiadame vás preto po ponuke o okamžitú reakciu a bude nutná aj úhrada vopred. Medzi pozvanými hosťami je aj oslávenec Jozef Štibranyi, ktorý dostal tento výjazd ako darček od Fanklubu.

 

SLOVENSKO – UKRAJINA

08.09.2015

 
Zápas Slovensko– Ukrajina bude v Žiline 08.09.2015. Objednávka na vstupenky prijímame do konca mája! Po dohode so SFZ bude následne stanovený konkrétny termín uzávierky, ale ak viete, že pôjdete neváhajte a objednávku pošlite už teraz – uľahčíte nám prácu a sebe garantujete dostupnosť vstupeniek… Fanklub nemá z predaja žiadnu províziu a je to len služba členom. Pri predaji cca 700 – 800 ks je to dosť práce. Na uvedený zápas bude limit 4 ks/člen fanklubu.

 

Na záver ešte jedna prosba a žiadosť:
Do budúcnosti žiadame o sledovanie termínov objednávok a platieb. Po uvedenom termíne nevieme garantovať vstupenky nakoľko idú do predaja cez ticketportal a samozrejme SFZ nemôže čakať s predajom pre verejnosť. Ak budú ešte dodatočne uvoľnené vstupenky budeme sa snažiť ich pre Vás rezervovať, to už však nevieme zaručiť.

 

Informácie:
rivvis@fanklubfutbalsvk.sk alebo +421903768402

Ďakujeme
S pozdravom Fanklub SVK

Roman Táborský