Ikona Ikona Ikona
Zájazdy

fanklub_02
 

Informácie o zájazdoch:

 

SLOVENSKO – BIELORUSKO

09. októbra 2015 – 20:45

 

Zápas s Bieloruskom je vypredaný a neboli nám poskytnuté žiadne ďalšie vstupenky. Nakoľko sa jednalo o dvojzápasové vstupenky – počet bol definitívny.

 

LUXEMBURSKO-SLOVENSKO

12. októbra 2015

 

Zájazd autobusom. Na základe pripomienok členov sme zmenili čas odchodu. Nie ráno, pretože niektorí prídu domov až okolo 2 h rannej a skorý odchod je unavný…
Odchod bude teda v sobotu 10.10 v popoludňajších hodinách tak , aby sme prišli do Saint Hubert okolo 8.00 ráno v nedeľu.
Program: La Roche, Saint Hubert – ubytovanie.
V pondelok presun do Luxemburgu, prehliadka mesta a večer zápas. Po zápase cesta na Slovensko. V utorok by sme sa mohli zastaviť napr. v Plzni, alebo v Nemecku podľa dohody.
Cena: 175€ a je nutná úhrada do 2.10.2015!
Je nutný min. počet 35-40 účastníkov. Je však dohoda s Romanom Podhradským, že v prípade menšieho záujmu je ochotný íst on s minibusmi s rovnakým programom.

 

Program s veľvyslancom však budeme organizovať iba v prípade, že bude naplnený minimálne 1 veľký autobus…
Úhradu vykonajte na č.ú. 0048124723/0900 slsp zajazd a rovnako aj vstupenky do Luxemburska za 25€ – 1 kat.

 

Presný čas odchodov bude upresnený po dohode ale bude cca po 15.00 z Veľkého Orvišťa smer TT , BA. Ak budu záujemcovia od ZA prosím o info.

 

Rovnako poprosím o podporu uvedeného projektu a rozlúčky z kvalifikáciou. Cena je naozaj nákladová a je nutná podpora a samozrejme aj obeta, pretože cesta bude asi náročná…

 

Na záver ešte jedna prosba a žiadosť:
Do budúcnosti žiadame o sledovanie termínov objednávok a platieb. Po uvedenom termíne nevieme garantovať vstupenky nakoľko idú do predaja cez ticketportal a samozrejme SFZ nemôže čakať s predajom pre verejnosť. Ak budú ešte dodatočne uvoľnené vstupenky budeme sa snažiť ich pre Vás rezervovať, to už však nevieme zaručiť.

 

Informácie:
rivvis@fanklubfutbalsvk.sk alebo +421903768402

Ďakujeme
S pozdravom Fanklub SVK

Roman Táborský