Vstupenky pre jednotlivcov na zápas s Chorvátskom iba cez portál SFZ

Autor: majka

OFSFR – Veľké Orvište

Vstupenky pre jednotlivcov na kvalifikačný zápas v Rijeke 16.11.2019 (Chorvátsko – Slovensko) – nebude fanklub zabezpečovať a ani prijímať objednávky. Všetky vstupenky pôjdu do predaja cez portál SFZ a je nutné sledovať uvedené informácie o termíne a cenách vstupeniek na oficiálnej stránke SFZ. Momentálne nie sú ešte známe.

Oficiálny fanklub slovenskej futbalovej reprezentácie na uvedené vstupenky od SFZ neobdrží a ani vzhľadom na kapacitu štadióna a možnosti nebude žiadna možnosť zmeny.

OFSFR zabezpečuje iba autobusový zájazd pre členov 16.-17. 11.2019, kde 50% kapacity autobusu je vyhradená pre futbalistov na oficiálny program pod záštitou Chorvátskeho futbalového zväzu – futbalový zápas fanklubov 16.11.2019 o 11.00 hod. Bližšie informácie o stretnutí budú na internej komunikácií členov fanklubu. Rovnako cena po zverejnení cien vstupeniek a možnosti ubytovania.

Rezervácie, ktoré boli uskutočnené vopred sú akceptované a momentálne vypredané 50% kapacity autobusu pre členov – bez hrania futbalu. Podmienkou bola úhrada zálohy vo výške 150€.

Podmienkou účasti je uhradené členské pred dátumom 1.10.2019 a pravidelná účasť na zápasoch kvalifikácie.

Fanklub SVK