V Mufuza Pube sa stretli a bilancovali skvelí kanonieri

V Rusovciach sa vo štvrtok 8. decembra stretli viacerí bývalí výborní futbalisti. Klub ligových kanonierov tam bilancoval úspešnú sezónu. Predstavil aj kalendár na budúci rok.

OFSFR  Bratislava/mv

Foto: fanklub

V Mufuza Pube sa to len tak hemžilo futbalovými osobnosťami,  viacerými bývalými reprezentantmi, ktorí rozdávali radosť a zapĺňali hľadiská po nežnej revolúcii. Skvelú akciu zorganizoval Klub ligových kanonierov na čele s jeho riaditeľom a členom VV SFZ Tomášom Medveďom. Hlavne vďaka nemu sa za posledné roky podarilo oživiť zašlú slávu kanonierov pod Tatrami… ,,Máme za sebou najlepšiu sezónu v histórii Klubu ligových kanonierov. Odohrali sme dvadsať zápasov v rôznych mestách a dedinách. Pospomínali sme si so staršími na veľké roky československého a slovenského futbalu,“ povedal Tomáš Medveď.

Klub ligových kanonierov predstavil aj vkusný kalendár na rok 2023. Sú v ňom fotografie 35 členov a budúci rok oslávi 10. rokov svojej existencie. Pekné od neho bolo, že si uctil 80. narodeniny niekdajšieho kanoniera Interu Bratislava Jozefa Levického a pri tejto príležitosti veľkého životného jubilea mu  Tomáš Medveď odovzdal dres.

Celú akciu moderoval  Gregor Mareš a medzi futbalovými legendami boli viacerí, ktorí sa v minulosti zúčastnili na akciách oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie. Mená ako Griga, Luhový, Diňa, Medveď, Šimon, Zvara, Semeník, Faktor, Hološko, Kinder, Pecko, Glonek, Krištofík, Praženica, Obšitník, Hollý, Lešický a ďalší si vyslúžili veľký aplauz prítomných. O výbornú zábavu sa postaral spevák Igor ,,Diego“ Kmeťo, ktorý spestril večer futbalovým songom Marado Marado Diego Diego.