Trio fanklubákov zagratulovalo Jurajovi Jánošíkovi k 60. narodeninám

Juraj Jánošík, ktorý bol nedávno štvrtý raz v rade zvolený na konferencii BFZ za predsedu Bratislavského futbalového zväzu, poslanec Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) a člen oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie, oslávil v sobotu 5. marca 60 rokov.

OFSR – Bratislava/mv

Foto: fanklub

Pri tejto príležitosti životného jubilea známemu funkcionárovi dnes v sídle BFZ zagratulovali predseda oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie Roman Táborský, jeho zástupca Miloš Kopča a mediálny manažér Milan Valko.

Oslávenec od nich dostal tradičný darčekový kôš a knihu Dvanásty hráč, ktorá mapuje doterajšiu činnosť oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie za bezmála tucet rokov. Všetci prítomní v družnej debate pobudli vyše hodinu, samozrejme, hovorilo sa iba o futbale a o ďalších plánoch do budúcnosti. J. Jánošík rôznymi spôsobmi pomáha fanklubu, čo si všetci veľmi ceníme.

,,Veľmi si to cením a vážim, že mi prišli fanklubáci zagratulovať k môjmu jubileu. Sú to všetko milí a slušní ľudia, s ktorými si vždy veľmi rád podebatujem na rôzne témy,“ hovorí J. Jánošík. Za sebou má tri oslavy a pred sebou ešte tiež tri oslavy významného výročia.