Súťaž fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie

Ahojte !

Vzhľadom na to, že sa blížia dôležité termíny pre náš futbal, prosíme o vyplnenie prieskumu viď odkaz link do 31.12.2015. Tí čo si chcú zatipovať, resp. dať najavo koho by si priali do skupiny na ME vo Francúzsku nech tak urobia do 11.12.2015 v Budvarke vyhodnotíme úspešnosť. Ak niekto, alebo niektorí uhádnu kompletné zloženie čaká ich vstupenka do Francúzska, alebo suvenír od fanklubu. Tak veríme, že rýchlejší ak bude viac správnych odpovedí je víťaz a samozrejme musí byť člen fanklubu. Členské 2016. (pevne verím, že bude aspoň 1 úspešný TIP) Sponzora na vstupenku určite zoženiem :-).

1 člen – 1 TIP

Info ohľadom vstupeniek je dôležité či pri rokovaní so SFZ máme sa opäť snažiť o permanentky , ako to bolo poslednú kvalifikáciu a bol to náš podnet.

Vstupenky na ME vo Francúzsku. SFZ nie je distribútorom vstupeniek, aj keď samozrejme nejaké dostane. Vstupenky sa budú dať zabezpečiť pre širokú verejnosť iba cez UEFU. Pre Vás je dôležité mať kartu – najlepšie Mastercard a dostatočnú hotovosť.

Po prípade zorganizujeme zájazd, ale iba pri dostatočnom záujme členov. Väčšina z Vás chce ísť individuálne.

Vstupenky je možné zohnať ešte cez oficiálnych sponzorov napr. Continental, Coca-Cola, Adidas atď. Avšak iba cez súťaže, alebo zamestnanci.

Vzhľadom na to, že viacerí z Vás podnecujú vznik mladšej generácie tzv. Ultras :-). Samozrejme v rámci fanklubu sú vítané uvedené aktivity, avšak zo zodpovednosťou za ich vystupovanie. Skôr fandenie, bubny atď – viditeľnosť na štadióne.

Fanklub SVK

Prieskum – záujem o vstupenky ME2016 a kvalifikáciu MS2018