Slovensko odohrá zápasy s Chorvátskom a Walesom v Trnave

Slovenská futbalová reprezentácia odohrá domáce stretnutia kvalifikácie EURO 2020 s Chorvátskom (6. septembra o 20.45) a Walesom (10. októbra o 20.45) na Štadióne Antona Malatinského v Trnave.

Európska futbalová únia (UEFA) poslala Slovenskému futbalovému zväzu (SFZ) oficiálnu správu z májovej obhliadky Národného futbalového štadióna na bratislavskom Tehelnom poli, v ktorej konštatuje, že dosiaľ nebolo splnených viacero technických požiadaviek z podmienok na udelenie kategórie 4. Zároveň dôrazne odporučila odohrať pred akýmkoľvek kvalifikačným zápasom na takomto štadióne aspoň jeden skúšobný duel za účelom otestovania a doladenia organizačných a bezpečnostných opatrení, ako aj technického zabezpečenia spojeného s organizáciou zápasov na najvyššej úrovni. ,,Je to bežná prax aj v iných krajinách v Európe,“ konštatoval SFZ v oficiálnom stanovisku n a svojom webe.

Online predaj lístkov na zápas s Chorvátskom bude spustený 1. augusta, 1. kategória bude stáť 52 eur a 2. kategória 28 eur. Všetky informácie o podmienkach predaja zverejní SFZ v najbližšom čase.