Slováci porazili Maltu a stále živia sen o baráži!

08/10/2017

Slovenská futbalová reprezentácia si udržala teoretickú nádej na účasť v baráži MS 2018. V nedeľňajšom zápase F-skupiny kvalifikácie zvíťazila v Trnave nad outsiderom z Malty 3 : 0 a do kariet jej zahrala aj pomoc Slovinska, ktoré doma remizovalo so Škótskom 2 : 2. Zverenci trénera Jána Kozáka sa vrátili pred Škótov na druhé miesto konečnej tabuľky a či budú mať šancu zabojovať o šampionát v Rusku v novembrovej baráži, ukážu pondelňajšie zápasy v ďalších skupinách.

Slovensko – Malta 3 : 0 (1 : 0)

góly: 33. a 62. Nemec, 69. Duda

žlté karty: Duda, Hubočan – Fenech, Pisani, Schembri, Zerafa

divákov: 17 774