R.I.P – Dušan Lamoš

Vážení športoví priatelia,
s poľutovaním Vám oznamujeme, že v pondelok 22.06.2015 odišiel do futbalového neba jeden z našich dlhoročných futbalových funkcionárov Dušan Lamoš.

lamos

Dušan Lamoš sa narodil 16.6.1954 vo Veľkom Orvišti, kde začal svoju športovú futbalovú kariéru a kde ju aj hráčsky ukončil. Následne sa dal na dráhu futbalového rozhodcu a túto ukončil až v 55. roku svojho života, kde pôsobil ako rozhodca vo všetkých súťažiach ObFZ.

Po ukončení rozhodcovskej dráhy krátku chvíľu pôsobil aj ako delegát v súťažiach riadených ObFZ.

Potom nasmeroval svoju činnosť k najmladším futbalistom, keď pôsobil v komisii mládeže a školského futbalu ako vedúci mužstva pre všetky žiacke a dorastenecké výbery ObFZ.

Ešte začiatkom mája 2015 figuroval na súpiskách žiackych mužstiev pre zápasy v Brne a Bratislave. Žiaľ týchto turnajov sa už zúčastniť nemohol z dôvodu odhalenia ťažkej choroby, ktorá žiaľ mala veľmi rýchly spád.
Od januára 2015 pôsobil ako tajomník TJ Slovan Veľké Orvište.

Svoju prácu v tejto športovej činnosti vykonával svedomite a zvlášť u mladých futbalistov bol obľúbený pre svoju otvorenú a veselú povahu.

Za toto všetko Ti Dušan ďakujeme a lúčime sa s tebou.

Česť tvojej pamiatke.

Posledná rozlúčka s členom fanklubu bude v piatok 26.6.2015 o 15.00 na cintoríne na Kamennej ceste v Trnave.