Prinesú nové dresy šťastie?

Slovenská futbalová reprezentácia nastúpi na najdôležitejší zápas tohto roka v nových dresoch. Našich sokolov oblečie opäť Nike, bude to už tretí model od tohto dodávateľa od sezóny 2016/17, keď sa značka vrátila do národného tímu.

OFSR – Bratislava/mv
Foto: www.futbalsfz.sk

Farby zostávajú tradičné – biela a modrá, no dizajn je však špecifický a určite poteší nielen reprezentantov, ale aj fanúšikov. V tmavšej verzii sa celým dresom tiahnu naše zasnežené Tatry – dominanta Slovenska. Na bočnom páse to budú čičmianske symboly ako dvojitý kríž, sokol, srdce, hviezda života, ktoré sú úzko spojené so slovenskou reprezentáciou a vytvorené priamo výrobcom. Samozrejmosťou, je štátny znak a logo Slovenského futbalového zväzu na hrudi.

Všetci priaznivci slovenského futbalu veria, že nové dresy prinesú slovenskej reprezentácii šťastie a už výsledok úvodného zápasu s Írskom, ktorý je predposledným krokom pre postup na EURO 2020, poteší celé Slovensko.