Ondrej Trnovský si prebral Zlatý odznak SFZ

Na riadnej konferencii Slovenského futbalového zväzu v piatok 17. septembra v Poprade desať výrazných osobností slovenského futbalového života si prebralo Zlatý odznak SFZ: Viliam Ondrejka, Ladislav Borbély, Ján Sitek, Dušan Keketi, Ladislav Krnáč, Ondrej Trnovský, Jozef Žitník, Eduard Chalmoviansky, Karol Pecze a Norbert Krišna.

OFSR – Poprad/mv

Foto: www.futbalsfz.sk

Medzi nimi je aj člen oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie Ondrej Trnovský, ktorý mu výdatne pomáha. Mimochodom, je to aj popredný funkcionár Bratislavského futbalového zväzu, kde vykonáva funkciu predsedu ekonomickej komisie. Rodák z malej obce Kalameny pri Ružomberku má za sebou bohatú funkcionársku kariéru.

Už ako 18-ročný bol tajomníkom TJ v obci, v ktorej sa narodil. Po skončení kariéry funkcionárčil v Spartaku Kablo, kde sa stal predsedom futbalového klubu. Okrem toho bol členom Rady BFZ, členom VV BFZ a členom VV ObFZ Bratislava-mesto. Pôsobil aj v štruktúrach Slovenského zväzu ľadového hokeja ako ekonóm. Bol štyri roky členom predsedníctva SZĽH, najvyššieho orgánu. A tretie volebné obdobie je predseda ekonomickej komisie BFZ.