Juraj Senáši je držiteľom strieborného odznaku SFZ

V sobotu 25. marca sa pred stretnutím FUTBALSERVIS IV. ligy BFZ ŠK Bernolákovo – SFC Kalinkovo uskutočnila milá slávnosť. Niekdajší predseda a futbalový nadšenec Juraj Senáši si pri príležitosti jeho životného jubilea 60 rokov prevzal z rúk predsedu BFZ Juraja Jánošíka strieborný odznak SFZ za jeho celoživotnú prácu a rozvoj futbalu nielen v Bernolákove, ale v celom Bratislavskom regióne.

OFSFR – Bratislava/mv

Foto: www.bfz.sk

Prezident ŠK Bernolákovo Martin Mravec odovzdal jubilantovi pamätnú plaketu a dres v klubových farbách. Juraj Senáši, rodák z Bernolákova s aktívnou činnosťou skončil až v 38 rokoch, hoci už tri roky predtým okúsil funkcionársky chlebíček. Bernolákovskému futbalu hlavne niekoľko rokov ako hlavný sponzor pomáhal do 55 rokov. Je tiež dlhoročný a veľmi aktívny člen oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie.  Vždy keď je treba, tak mu pomôže hlavne po finančnej stránke. Výraznou mierou sa podieľal na realizácii busty pre najlepšie futbalistu 20. storočia Jána Popluhára. Takisto v Bernolákove na jar 2018 v penzióne Pálenica a v sobotu 25. marca 2023v rovnakom zariadení účinne prispel k  oslave životného jubilea 70 a 75  rokov bratov Jána a Jozefa Čapkovičovcov.