Jozef Rak oslavuje životné jubileum 60 rokov

Vo štvrtok 17. marca Jozef Rak, spolumajiteľ firmy Agrodeal a dlhoročný člen oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie oslavuje významné životné jubileum 60 rokov.

OFSR – Bratislava/mv

Foto: fanklub

Jozef má rád víno, cestovanie, bicyklovanie a vo veľkom vyzýva súperov v tenise a v stolnom tenise. Jeho manželka Kvetoslava je tiež členkou fanklubu od samého začiatku. Už niekoľkokrát sa zúčastnila na fanklubových akciách v Ríme a aj na Malte a bola aj v Mníchove na zápase Bayernu.

Náš dnešný jubilant na zájazdy chodil ešte pred jeho vznikom s nami. Za športom precestoval celý svet, je náročný na kvalitu služieb a dobrú partiu.

Oficiálny fanklub slovenskej futbalovej reprezentácie želá veľkému oslávencovi veľa šťastia, zdravia, rodinnej pohody, pracovných a športových úspechov a aby sme sa s ním ešte dlho stretávali na rôznych našich akciách a zájazdoch do zahraničia!