Fanklubáci pripravili sprievodný program pred rozlúčkovým zápasom Mareka Hamšíka

OFSFR – Bratislava

Slovenská futbalová reprezentácia ukončí kalendárny rok 2022 domácim prípravným duelom proti Čile. Zápas na štadióne NFŠ v Bratislave sa uskutoční 20. novembra o 13.30 h a bude zároveň oficiálnou rozlúčkou dlhoročného kapitána národného mužstva Mareka Hamšíka s reprezentačnou kariérou.

Oficiálny fanklub slovenskej futbalovej reprezentácie pripravil pred  rozlúčkovým zápasom Mareka Hamšíka sprievodný program. V priestoroch Tower NFŠ Bratislava od 11.30 h medzi hosťami budú Richard Hamšík, otec Mareka, Juraj Vengloš, hráčsky agent a dlhoročný manažér Mareka, Ján Kocian, bývalý tréner Slovenska v rokoch 2006-2008 a Ján Ďurica, bývalý dlhoročný reprezentant, ktorý otvorí program poďakovaním za všetko, čo Marek Hamšík urobil pre slovenský futbal.  Celý program s besedou bude moderovať Miroslav Michalech a potrvá 40 minút.

,,Fanzóny robíme pravidelne a túto venujeme vyslovene Marekovi Hamšíkovi ako poďakovanie za to, ako skvele zviditeľnil  slovenský futbal vo svete.  Pre nás je to pocta, že tiež prispejeme k jeho rozlúčke s ohromnou kariérou v národnom mužstve. Zároveň si chceme spomenúť na tých, čo počas  kariéry boli a sú  pri ňom.  Aj preto verím, že štadión  na NFŠ  bude plný a diváci Marekovi pripravia krásnu rozlúčku s najcennejším dresom. Fanúšikovia môžu sledovať besedu  naživo na tomto linku.“

vraví Roman Táborský, predseda oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie.