Alexander Marczell si prevzal Zlatý odznak SFZ

V úvode pracovnej časti riadnej konferencie Slovenského futbalového zväzu, ktorá sa konala v Poprade 24. februára, si prevzali Zlatý odznak SFZ Alexander Marczell, Bartolomej Magyar, Ladislav Danyi, Stanislav Bomba, Andrej Machovič, Ján Fašung, Pavol Šuhaj, Karol Ihring, Eduard Hric, Jozef Hrdlička, Štefan Pastorek.

OFSFR – Poprad/mv

Foto: www.futbalsfz.sk

Medzi ocenenými je aj člen oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie Alexander Marczell, ktorý je bývalý dlhoročný úspešný rozhodca a do roku 2020 bol delegát a pozorovateľ III. a  IV. ligy BFZ. V živote toho dokázal veľa, s úsmevom na tvári, odhodlaním v očiach a s vierou v srdci pokračuje vo svojej záslužnej práci vo futbale ďalej.
A. Marczell pri príležitosti svojho veľkého jubilea 70 rokov pred takmer siedmi rokmi vydal publikáciu pod názvom Vernosť a láska, v ktorej zobrazuje svoju bohatú rozhodcovskú kariéru, ale s veľkou láskou spomína aj na svoje jediné civilné zamestnanie na železnici.  ,,Touto publikáciou, na ktorej som pracoval tri mesiace odmenil som celú svoju rodinu. Manželka Magda je z ôsmich súrodencov, ja zo šiestich, na oslave mojich narodením každý člen rodiny dostal túto publikáciu.“