Ikona Ikona Ikona
Akcie 2011

Akcie z roku 2011

 

 
Prvé stretnutie kvalifikácie ME 2012 sme absolvovali na pôde Ruska. Skupina fanúšikov spolu s reprezentáciou odletela do Moskvy. V batožine nechýbal banner nášho oficiálneho klubu. Pri prehliadke Moskvy sa prvý raz chcela odfotiť na Červenom námestí naša skupina s rozloženým bannerom. Pripravení boli aj pracovníci TA3. Nestihli, zásah polície bol rýchlejší. Naši odišli smutní. Zato na štadióne sme si radosť vychutnali do dna. Slováci vyhrali totiž nad Ruskom 1:0 gólom Miroslava Stocha.
 

 
Oficiálny fanklub slovenskej futbalovej reprezentácie si zapózoval pred zápasom kvalifikácie ME 2012 Rusko – Slovensko pred štadiónom Lokomotiv Mooskva, za ktorý dlhé roky hrával stopér Ján Ďurica.
 

 
Skupinka slovenských fanúšikov dala o sebe počas kvalifikačného stretnutia ME 2012 Rusko – Slovensko vedieť. Vľavo je Miloš Kopča, revízor OZ oficiálneho fanklubu slovenskej futbalovej reprezentácie.
 

 
Naši priaznivci aj so slovenskou vlajkou si užívali v Moskve súboj Ruska so Slovenskom v kvalifikácii ME 2012. Vládla medzi nimi dobrá nálada, v strede je predseda fanklubu Roman Táborský.
 

 
Domáci fanúšikovia rozprestreli na štadióne Lokomotivu Moskva pred zápasom kvalifikácie ME 2012 Rusko – Slovensko ohromné choreo.
 

 
Takto sa slovenskí futbaloví reprezentanti tešili z víťazstva nad Ruskom 1:0 v kvalifikácii ME 2012 v Moskve na štadióne Lokomotivu Moskva.
 


 
Žiaľ, 6. marca 2011 opustil naše rady Ján Popluhár, čestný predseda  nášho fanklubu.  Na snímke s vencom je Roman Táborský, predseda nášho fanklubu.

 


 
Na tejto snímke s vencom je Miloš Kopča. Revízor OZ  slovenského fanklubu.

 


 
Po dvoch mesiacoch nečinnosti sme absolvovali ďalší zájazd, do Andorry, kde nás po nemastnom-neslanom výkone potešilo iba víťazstvo 1:0.

 


 
Na malom štadióniku v Andorre bolo vidieť slovenských fanúšikov.

 


 
Na snímke v strede spolu s ďalšími slovenskými fanúšikmi je Roman Táborský, predseda slovenského fanklubu.

 


 
Medzi priaznivcov nášho fanklubu zavítal aj prezident SFZ Ján Kováčik (na snímke v strede).

 


 
Naši fanklubáci pohodičku pred zápasom si vychutnávajú s dobrým pivkom.

 

 

Po nepresvedčivých výkonoch slovenská futbalová reprezentácia zvíťazila v Klagenfurte nad Rakúskom 2:1.  Medzi 13 000 divákmi nechýbali ani naši fanklubáci.

 

 

Na snímke vpravo v jednom z nákupných stredísk  pri počítači je Roman Táborský,  predseda slovenského fanklubu.

 

 

Na snímke Miloš Kopča aj s manželkou patrí medzi najvernejších fanúšikov slovenskej futbalovej reprezentácie