Akcie 2010

Akcie z roku 2010

V Arménsku je množstvo pamiatok a pozoruhodností, jednu z nich navštívili aj predstavitelia slovenského fanklubu.

Malá skupinka nášho fanklubu si vyšla na výlet do okolia Jerevanu, v strede je Roman Táborský, predseda oficiálneho fanklubu slovenskej reprezentácie.

Pred zápasom kvalifikácie ME 2012 Arménsko – Slovensko si zapózovala skupina fanklubu pred štadiónom v Jerevane.

V slovenskom tábore pred súbojom Arménska so Slovenskom vládla bojová nálada. Horšie to bolo po ňom, lebo naše mužstvo prehralo 1:3.

Slovenská a Írska reprezentácia si pred zápasom v Žiline v kvalifikáciii ME 2012 najprv vypočuli štátne hymny.

Nerozhodný výsledok 1:1 svietil na tabuli po skončení kvalifikačného zápasu medzi Slovenskom a Írskom.

Pred zápasom Slovensko – Írsko vládla medzi našimi ,,fanklubákmi“ dobrá nálada, po ňom sme netajili sklamanie z nerozhodného výsledku.

V súboji medzi Slovenskom a Írskom sa na žilinskom trávniku bojovalo o každý meter ihriska.

Na snímke v strede Ján Popuhár aj so šálom s členmi Fanklubu v Bernolákove.

Činnosť nášho Fanklubu sme zavŕšili dňa 29.12. 2010 na obecnom úrade v Bernolákove, kde sme prijali Futbalistu storočia na Slovensku Jána Popluhára za čestného člena Fanklubu. Náš predseda Roman Táborský odovzdal Jánovi Popluhárovi plaketu čestného predsedu nášho Fanklubu.

Diplom pre Jána Popluhára.

Takto vyzerá plaketa, ktorú si prevzal Ján Popluhár.